2.11.2007

Abdullah Öcalan'ın gerçek kimliği

DÖNMENİN ASIL ADI ARTİN AGOPYAN

EFENDİM, BİLDİĞİNİZ GİBİ, BİZ "DÖNME" KELİMESİNİ SADECE SABATAY SEVİ'NİN TAKİPÇİSİ MÜSLÜMAN GÖRÜNTÜLÜ YAHUDİLER İÇİN KULLANMIYORUZ... RUM, ERMENİ, LEVANTEN OLUP TA, HIRİSTİYANLIĞINI VE ASLINI GİZLEYİP, MÜSLÜMAN GÖRÜNÜP ÖZ-BE-ÖZ TÜRK ADLARI TAŞIYARAK, BİZLERİ KANDIRANLARI DA KASTEDİYORUZ.

BUNLARDAN BİR TANESİ DE APO ADIYLA BİLİNEN PKK TERÖR ÖRGÜTÜNÜN LİDERİ ARTİN AGOPYAN'DIR.

APO'NUN ASLINDA ERMENİ OLDUĞU ESKİDEN BERİ BİLİNİYOR, DİLE GETİRİLİYORDU. AMA NEDENSE BOYALI BASIN VE ŞIKIDIM MEDYA BU HERİFİ ABDULLAH ÖCALAN DİYE TANITMAYI SÜRDÜRDÜ. ÖCALAN SOYADI ÜZERİNDE BİLE DURULMADI... KİMLERDEN VE NEDEN ÖÇ ALIYORDU?..

İSTERSENİZ ORADAN BAŞLIYALIM...

1880'LERDEN İTİBAREN TÜRKİYE'DEKİ ERMENİLERİ BATILI ÜLKELER (BAŞTA A.B.D) VE RUSYA YOĞUN BİR ŞEKİLDE KIŞKIRTMIŞLARDIR... BATILI ÜLKELER (BİLHASSA İNGİLTERE) BU ARADA KÜRTLERE DE EL ATMIŞ, ONLARI İLERDE KULLANABİLECEĞİ YEDEK BİR GÜÇ HALİNE GETİRME ÇABASINA GİRMİŞTİ.

1. CİHAN SAVAŞI İNGİLTERE'NİN NE KADAR TEDBİRLİ OLDUĞUNU ORTAYA
KOYDU. ERMENİLER RUSLARIN KOZU HALİNE GELDİ. DOĞU ANADOLU'YU İŞGAL EDEN RUSLAR KARS VE ERZURUM'A KADAR ERMENİ BİRLİKLERİ İLE GİRDİLER. İNGİLTERE DE KÜRTLER ÜZERİNDEKİ FAALİYETİNİ YOĞUNLAŞTIRDI.

RUSLAR 1917'DE SAVAŞTAN ÇEKİLİNCE, ERMENİ KOZU TEKRAR BATILILARIN ELİNE GEÇTİ...

AMERİKALILAR MEŞHUR WILSON PRENSİPLERİ İLE DOĞU'DA BİR ERMENİ DEVLETİ, GÜNEYDOĞU'DA DA BİR KÜRT DEVLETİ YARATIP KENDİ SÖMÜRGELERİ HALİNE GETİRMEYE ÇALIŞIRKEN, FRANSIZLAR DA GÜNEY ANADOLU'YA FRANSIZ ÜNİFORMASI GİYDİRDİKLERİ ERMENİLER İLE GİRDİLER.

BU WILSON DENEN MASON HERİF, GERÇEKTEN NAMUSSUZUN TEKİDİR!.. "MİLLETLERİN KENDİ KADERLERİNİ TAYİN HAKKI"NDAN SÖZ İLE, NÜFUS YOĞUNLUĞUNU BAHANE EDEREK OSMANLI TOPRAKLARINDA ERMENİ, KÜRT, RUM DEVLETLER KURMAYI TEKLİF EDERKEN, TÜRKLERİN NÜFUS YOĞUNLUĞUNA SAHİP OLDUĞU RUS VE AVRUPA TOPRAKLARINDA ONLARIN BAĞIMSIZ OLMASINI AĞZINA BİLE ALMAMIŞTIR!.. BU ŞEREFSİZİN TÜRKİYE'DE SÖZÜNÜ ETTİĞİ BÖLGELERDE NE RUMLAR, NE ERMENİLER, NE DE KÜRTLER ÇOĞUNLUĞU TEŞKİL EDİYORDU!... HALBUKİ BATI TRAKYA, BULGARİSTAN, KIBRIS, MUSUL-KERKÜK, AZERBEYCAN, HATTA O DÖNEMDE ERMENİSTAN HEP TÜRK DİYARI İDİ VE TÜRKLER ÇOĞUNLUKTA İDİ!..

İŞTE BATILILAR BÖYLE ÇİFTE STANDARTLI, BÖYLE İÇTEN PAZARLIKLI, BÖYLE NALINCI KESERİ GİBİ KENDİNE YONTAN SOYSUZ BİR TOPLULUKTUR!.. ONLARIN "ALLAH BİR!" DEDİĞİNE BİLE İNANMAMAK GEREKİR!..

ASLINDA BİZ ARTİN AGOPYAN'IN SOYADININ NEDEN ÖCALAN OLDUĞUNU AÇIKLIYACAKTIK... ORAYA GELELİM...

İŞTE BU ŞEKİLDE BATILI DEVLETLER TARAFINDAN KIŞKIRTILMIŞ OLAN ERMENİLER, 1. CİHAN SAVAŞI SIRASINDA TEB'ASI OLDUKLARI OSMANLI DEVLETİ'NE İHANET EDİP RUSLARA YARDIM ETMEYE BAŞLAYINCA, DÖNEMİN SADRAZAMI TALAT PAŞA TARAFINDAN TEHCİRE, YANİ GÖÇE TÂBİ
TUTULDULAR... SAVAŞIN CEREYAN ETTİĞİ BÖLGELERDEN ALINIP SAVAŞIN OLMADIĞI OSMANLI TOPRAKLARINA GÖNDERİLDİLER Kİ, DÜŞMANLA İŞBİRLİĞİ ETMESİNLER!..

BU TEHCİR HİÇ BİR ZAMAN ERMENİLERİN TÜMÜNÜ KAPSAMAMIŞTIR. İSTANBUL ERMENİLERİ, ORTA ANADOLU'DA YAŞIYANLAR TEHCİRE TÂBİ TUTULMAMIŞTIR. SADECE DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU'DAKİLER GÖÇ ETTİRİLMİŞTİR.

ERMENİLER GÖÇ ETTİRİLİRKEN DE, GÖTÜREBİLECEKLERİ BÜTÜN EŞYALARI ALMALARINA İZİN VERİLDİĞİ, AİLE FERTLERİNİN BİR ARADA TUTULMASINA İTİNA EDİLDİĞİ GİBİ, GİTTİKLERİ YERDE YERLEŞMELERİNE DE NEZARET EDİLMİŞ, YOLDA HER TÜRLÜ GÜVENLİKLERİNİN SAĞLANMASI
İÇİN YANLARINA ORDU BİRLİKLERİ KATILMIŞTIR.

ANCAK BU GÖÇ SIRASINDA HİÇ HESABA KATILMAYAN BİR DURUM HÂSIL OLMUŞTUR...

BATILILARIN KIŞKIRTTIĞI VE BİRBİRİYLE ÇAKIŞAN TOPRAKLAR VAADETTİĞİ KÜRTLER, BİLHASSA SAVAŞ DOLAYISİYLE SAYISI ARTAN KÜRT EŞKİYA, YANLARINDA DEĞERLİ EŞYA TAŞIYAN ERMENİ KAFİLELERİNE YOL BOYUNCA SALDIRDILAR, ONLARI SOYUP DİRENENLERİ ÖLDÜRDÜLER.

KAFİLELERİ KORUMAKLA GÖREVLİ BİRLİKLER SAYICA AZ OLDUĞU İÇİN, HER ZAMAN BU SOYGUN VE KATLİAMI ÖNLİYEMEDİ. YİNE PEK AZ BİLİNEN İKİNCİ BİR HUSUSTA, BU SALDIRILAR SONUNDA YETİM KALAN ÇOCUKLAR
İLE DUL KALAN BAZI KADINLARI YOL BOYUNCA GEÇTİĞİ YERLERDE ONLARA ACIYAN AİLELERİN YANLARINA ALMASI, HATTA EVLENMESİDİR... BAZI ERMENİ AİLELER DE, ŞEVKAT GÖRDÜKLERİ BÖLGELERE KAÇAK OLARAK SIĞINMIŞ, AD DEĞİŞTİREREK TÜRK GÖRÜNÜMÜYLE ORAYA YERLEŞMİŞ, YERLİ HALK ARASINA KARIŞIP GİTMİŞLERDİR. İŞTE APO DİYE BİLİNEN ARTİN AGOPYAN, BÖYLE BİR AİLEDEN GELMEDİR. NE VAR Kİ, BU SALDIRILAR KÜRTLER VE ERMENİLER ARASINDA BÜYÜK BİR DÜŞMANLIK YARATMIŞ, MÜTAREKEDEN SONRA BATILI DEVLETLERİN ORDULARI İLE BİRLİKTE DÖNEN ERMENİLER KENDİLERİNDEN GASPEDİLDİĞİNİ ÖNE SÜREREK HEM YERLİ HALKIN MALINA
MÜLKÜNE EL KOYMUŞ, HEM DE FIRSAT BULDUĞU YERLERDE ÖÇ ALMAK AMACIYLA KÜRTLERE VE TÜRKLERE İNANILMAZ İŞKENCELER, KATLİAMLAR UYGULAMIŞTIR. ARTİN AGOPYAN'IN AİLESİ, İŞTE BU YÜZDEN TAMAMLIYAMADIKLARI KATLİAMA DEVAM ETMEK
İÇİN ÖC-ALAN SOYADINI TAŞIR!..

BASİT BİR KİŞİ, BAŞARISIZ BİR ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ İKEN, 1978 YILLARINDA APO'NUN ÜÇ KİŞİYLE BİR ÖRGÜT KURUP, DIŞARDAN BU KADAR DESTEK GÖRMESİNİ AKLINIZ ALIYOR MU?.. BU DİL BİLMEZ, YOL-YORDAM BİLMEZ TAŞRALININ, ALMAN PARLAMENTO HEYETLERİYLE
GÖRÜŞMESİNİ, YUNAN DİPLOMATLARI VE İSTİHBARAT ELEMANLARI TARAFINDAN KENYA'YA KAÇIRILMASINI NASIL İZAH EDEBİLİRSİNİZ Kİ?..

BİZİM MASON / DÖNME BASININ ARTİN AGOPYAN'I "APO" DİYE YILLARDIR ŞİŞİRDİĞİ MALUM...

AMA YALÇIN KÜÇÜK, DOĞU PERİNÇEK GİBİ YAZARLARIN, HATTA MİLLETVEKİLLERİNİN GİDİP ZİYARET ETTİĞİ PKK KAMPLARINI, TERÖR STRATEJİSİNİ, İKİ DEDİĞİ BİRBİRİNİ TUTMAYAN BU DURGUN ZEKÂLI HERİFİN PLANLADIĞINI MI SANIYORSUNUZ?

BÜTÜN OLAY, ASALA ELİYLE 1973'DEN BERİ YÜRÜTÜLEN HIRİSTİYAN ERMENİ TERÖRÜNÜN, ARTIK DÜNYA KAMU OYUNDA TEPKİ ÇEKMEYE BAŞLAMASI, BATILI EMPERYALİST DEVLETLERİN YENİ BİR KUKLAYA İHTİYAÇ DUYMASINDAN KAYNAKLANMIŞTIR... BU ÖYLE BİR KUKLA OLMALIYDI Kİ,
NE HIRİSTİYANLAR, NE BATILILAR GÖZE BATSIN!.. TAM TERSİNE, HEM TÜRKİYE MEŞGUL EDİLSİN, HEM DE TÜRKLERLE KÜRTLER BİRBİRİNİ KIRSIN!.. ÜSTELİK TÜRKİYE'NİN SURİYE, IRAK, İRAN, FİLİSTİN, LİBYA GİBİ MÜSLÜMAN DEVLET VE TOPLULUKLAR İLE ARASI BOZULSUN!..

MÜSLÜMANLARI ÖLDÜREN, KENDİ İNSANINA ZULMEDEN BİR DURUMA DÜŞSÜN!.. İŞTE PKK LİDERİ APO DİYE BİLİNEN, O CAMLI BÖLMENİN ARKASINDA ZAVALLI BİR TAVIRLA OTURAN ARTİN AGOPYAN'IN HİKÂYESİ!..

BUNU KİM ORTAYA ÇIKARDI BİLİYOR MUSUNUZ?.. 31 MAYIS 1999 GÜNKÜ DURUŞMADA SÖZ ALAN BİR ŞEHİT BABASI!.. BAŞBAĞLAR KATLİAMINDA OĞLUNU KAYBEDEN AHMET BEŞKARDEŞ, ARTİN AGOPYAN'A HİTABEN, KIRMANÇ (KÜRT) AĞZI İLE "EZ KIRMANÇ IM" DİYE BAŞLAYIP "SEN KÜRT
DEĞİLSİN, ERMENİSİN!.. EĞER KÜRT İSEN, BEN ŞİMDİ SENİNLE KÜRTÇE KONUŞUYORUM, BANA KÜRTÇE CEVAP VER!.." DEDİ!.. VE TABİİ HİÇ BİR CEVAP ALAMADI!..

KÜRTLERİ BAĞIMSIZLIĞA KAVUŞTURACAĞINI İDDİA EDİP, TÜRKTEN ÇOK KÜRT ÖLDÜREN, SÖZDE KÜRT "GERİLLA" KAMPLARINDA TÜRKÇE EĞİTİM YAPTIRAN ABDÜLLAH ÖCALAN TAKMA ADLI ARTİN AGOPYAN, GERÇEKTEN ERMENİ İDİ, VE KÜRTÇE BİLMİYORDU!.. BÖYLECE "APO" DİYE BİLİNEN KAATİLİN ASLINDA ERMENİ OLDUĞU KENDİ YÜZÜNE HAYKIRILDI, VE KAYITLARA GEÇTİ!

HEMEN EKLEMEK İSTERİZ Kİ, BİZİM KÜRT DİYE BİLDİĞİMİZ VATANDAŞLARIMIZ, BU TERÖR FURYASININ ORTAYA ÇIKIŞINA KADAR KENDİLERİNE "KÜRT" DEMEZLERDİ!.. HALA DA ÇOĞU O KELİMEYİ KULLANMAZ... KENDİNİ KIRMANÇ, ZAZA, DERSİMLİ, TATAR UŞAĞI OLARAK ADLANDIRIR. BOY VE AŞİRET ADLARINI KULLANIR. BU DA AVŞAR, KARAKEÇİLİ, TÜRKMEN DEMEKTEN FARKSIZDIR.

YAA İŞTE BÖYLE!.. DURUŞMANIN EN ÖNEMLİ İKİ OLAYINDAN BİRİ BU TESBİT İKEN, BİZİM MASON / DÖNME MEDYADA GENE ALT SIRALARDA YER ALDI... BAZI TELEVİZYONLAR BU KONUYU YANSITMAK YERİNE, "SİZE ŞİMDİ ÇOK ÖNEMLİ BİR OLAY GÖSTERECEĞİZ," DİYEREK APO'NUN "GÖZLÜK KULLANDIĞI" SAHNELERİ YAYINLADILAR!..

BAŞ TERÖRİST ÜLKE A.B.D.'NİN ÜNLÜ TELEVİZYONU C.N.N. NE YAPTI, BİLİYOR MUSUNUZ?.. NE BU KIRMANÇ TÜRK KÖYLÜSÜNÜN TESBİTİNİ YAYINLADI, NE DE ARTİN AGOPYAN'IN BATILI ÜLKELERİ SUÇLAYAN İFADELERİNİ!.. KISACA "APO YAŞAMASINA İZİN VERİLDİĞİ TAKDİRDE ÜLKEDE BARIŞI SAĞLIYACAĞINI SÖYLEDİ," DEDİKTEN SONRA, - "ŞİMDİ TÜRKİYE'YE SOKULMAYAN ABDULLAH ÖCALAN'IN AVUKATINA BAĞLANIYORUZ," ANONSUNU YAPTI!..

ALLAH ALLAH!.. APO NAMLI ERMENİ KAATİLİN ZATEN ERMENİ Mİ, KÜRT MÜ OLDUĞU BELLİ OLMAYAN HAİN NİTELİKLİ 100 TANE AVUKATI VAR!.. BUNLAR SIRAYLA ARZ-I ENDAM EDİP, KENDİLERİNE GÖRE BİR "ŞOV" SERGİLEDİKTEN VE TÜRK DEVLETİNİ SUÇLADIKTAN SONRA, DAVADAN ÇEKİLİYORLAR!.. ÜSTELİK BİZİM MASON / DÖNME MEDYADA UZUN UZUN BEYANAT VERİYORLAR, İSTEDİKLERİ REKLÂMI YAPIYORLAR!.. "KİMMİŞ Kİ, BU YURDA SOKULMAYAN
AVUKAT?" DEMEYE KALMADI, BİR HOLLANDA‘LI BAYAN EKRANDA GÖRÜNDÜ...

EFENDİM, BU HOLLANDALI KADIN APO'NUN AVUKATIYMIŞ!.. ÇOK İSTEMİŞ, GELİP DAVAYI ÜSTLENMEYİ AMA, ZALİM TÜRK DEVLETİ KENDİSİNİ YURDA BİLE SOKMAMIŞ!.. SAVUNMASI BÖYLECE KISITLANAN(!) KAATİL ERMENİ, EĞER MAHKÛM EDİLİRSE, YANLIŞ KARAR ALINMIŞ OLACAKMIŞ!..

GÖRDÜNÜZ MÜ, BÜYÜK MÜTTEFİKİMİZ, SADIK DOSTUMUZ AMERİKA'NIN KURDUĞU TEZGÂHI?..

BUNCA MUHABİRİNE RAĞMEN, TÜRK KANUNLARINA GÖRE, SANIKLARI ANCAK TÜRK BAROLARINA KAYITLI AVUKATLARIN SAVUNABİLECEĞİNİ BİLMİYORMUŞ GİBİ YAPIP, TÜRK DEVLETİ'Nİ SUÇLUYOR!

ARKASINDAN C.N.N. SPİKERİ, BİR TÜRK GAZETECİYE (HADİ O SALAĞIN ADINI VERMİYELİM DE REZİL OLMASIN),

- "APO'NUN BERAAT ETME İHTİMALİ VARMI?" DİYE SORMAZ MI?..

AKLINCA BERAATİ DE BİR İHTİMAL OLARAK ZİHİNLERE YERLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYOR!.. TABİİ A.B.D.'NİN RESMİ DEVLET POLİTİKASI İCABI!..

HİÇ UNUTULMASIN Kİ, NE AMERİKA'DA, NE İNGİLTERE'DE, NE DE ALMANYA'DA HİÇ BİR ÖZEL BASIN-YAYIN ORGANI DEVLET POLİTİKASI DIŞINDA YAYIN YAPAMAZ!..

O AMERİKA Kİ, TEKSAS EYALETİ'NİN (Kİ BU EYALETLER FEDERAL DEVLETE KENDİ RIZALARI İLE KATILMIŞLARDIR) BAĞIMSIZLIĞI İÇİN ÖRGÜT KURAN 5 KİŞİDEN ÜÇÜNÜ VURUP ÖLDÜRDÜ, İKİSİNİ DE ÖMÜR BOYU HAPSE MAHKÛM ETTİ... DAHA GEÇENLERDE BİLGİSAYARLARA "MELİSSA" VİRÜSÜ
BULAŞTIRDI DİYE, ELİNE SİLAH ALMAMIŞ BİR GENCE TAM 40 YIL HÜKÜM GİYDİRDİ!.. KALKMIŞ, 30.000 KİŞİNİN ÖLÜMÜNDEN SORUMLU BİR İSYANCI ERMENİNİN "BERAAT" EDİP ETMİYECEĞİNİ SORUYOR!..

MASON DEDİK, FASON DEDİK, "KUSURUNA BAKILMAZ," DEDİK, ALDIRMADIK... DELİYLE, APTALLA BİR TUTTUK... AMA BU KADARI DA ARTIK FAZLA!..

ERMENİ DEYİNCE AKLIMIZA GELDİ, "BURAYA EKLİYELİM," DEDİK.

ŞEYTANIN PARTİSİ, NURCU İLİMCİLER GRUBU HİZBULLAH'IN VAHŞETİNİ SANSASYONEL, HATTÂ AJİTASYON HÂLİNE GETİREREK HALKA YANSITAN MASON / DÖNME MEDYA İKİ HUSUS, ÜZERİNDE HİÇ Mİ HİÇ DURMUYOR!..

BU İKİ HUSUS ÜZERİNDE DURMUYOR DA, OLUP BİTENİ "İSLÂMî TERÖR" DİYE O YÜCE DİNİN ÜZERİNE YIKMAYA KALKIYOR!.. YAHU, İNGİLTERE'DE İ.R.A. ONCA TERÖR EYLEMİ YAPTI. HİÇ KİMSE KALKIP TA, BU "KATOLİK TERÖRÜ" DEDİ Mİ?.. BIRAKIN ONU, "MİLLİYETÇİ TERÖR" DEDİ Mİ?.. SIRPLAR, ONCA BOSNALI, KOSOVALI MÜSLÜMANI ÖLDÜRDÜ... HİÇ KİMSE KALKIP TA "ORTODOKS TERÖRÜ, ORTODOKS VAHŞETİ" DEDİ Mİ?.. İSLÂM'IN LÂNETLİDİĞİ TAVIRLARI
UYGULAYANLARA "MÜSLÜMAN" DEMEK BİLE CÂİZ DEĞİLKEN, NEREDEN ÇIKTI BU "İSLÂMî TERÖR"?...

NEYSE... BİZ GELELİM MASON / DÖNME MEDYANIN DİLE GETİRMEDİĞİNE!..

BİRİNCİSİ HEM ÖLENLERİN HEM DE ONLARI İNANILMAZ İŞKENCELERLE ÖLDÜRENLERİN KÜRT OLMASI!.. ÜSTELİK HEMEN HEPSİNİN "MİLLİYET" ANLAYIŞINI KINAYIP, "ÜMMET" ZİHNİYETİYLE HAREKET ETTİĞİNİ İDDİA EDEN "NURCU"LARDAN OLMASI!.. ÖLDÜRÜLENLER NURCULARIN
"MENZİL " CEMAATİNDEN, ÖLDÜRENLER DE "İLİM" CEMAATİNDEN!.. NE BİÇİM İLİMSE!..

BU HİZBULLAH ÖYLE BİR TAVIR İÇİNDEKİ KENDİNDEN BAŞKASINI MÜSLÜMAN SAYMIYOR!..

KENDİNDEN, YÂNİ KENDİ MÜSLÜMAN TİPİNDEN OLMAYINCA DA KÂFİR SAYIYOR, "KATLİ VACİP" DİYE CANINA KIYIYOR!.. ÜSTELİK BU DAVRANIŞLA SEVABA GİRDİĞİNE İNANIYOR!..

ANCAK BÖYLE SADECE "KENDİNE MÜSLÜMAN" HİZBULLAH'IN MALî KAYNAĞINI ELİNDE TUTAN, İDARE EDEN KİMMİŞ, BİLİYOR MUSUNUZ?..

SULHETTİN ÜLÜK ADINDA BİR DÖNME!.. BİR ERMENİ!..

YAAA!.. İŞTE MEDYANIN VURGULAMADIĞI İKİNCİ HUSUS BU!..

SEN NURCU OL, HİZBULLAHÇI OL, MÜSLÜMAN GEÇİN, SONRA BİR GAVUR ERMENİ İLE BİRLİK OLUP DİĞER MÜSLÜMANLARI ÖLDÜR!.. KÜRTÇÜLÜK TASLA, BAŞKA KÜRTLERİ ÖLDÜR!.. TIPKI P.K.K. LİDERİ ARTİN APO GİBİ!..

NE DÜŞÜNÜYORUM, BİLİYOR MUSUNUZ?..

ŞU HİZBULLAH ELEBAŞLARININ GELMİŞİNİ GEÇMİŞİNİ BİR İYİ KURCALAMAK GEREK!..

BAKALIM ARALARINDAN KAÇ TANE ERMENİ DÖNME ÇIKACAK!...